O nas

kalibruj.comNasza firma oferuje bardzo szeroki zakres usług skierowanych przede wszystkim do jednostek pożarowych, ale także klientów indywidualnych. Oprócz posiadania w asortymencie profesjonalnych produktów związanych z ochroną przeciwpożarową czy też osobistą, oferujemy również wiele innych, ciekawych możliwości. Jedną z najnowszych jest wzorcowanie mierników wielogazowych i jednogazowych, które wykorzystywane są aktualnie na bardzo szeroką skalę w wielu branżach i gałęziach przemysłu.

Dlaczego my?

Wśród zatrudnianych przez nas osób znajdują się jedynie wykwalifikowani pracownicy, dla których profesjonalizm to podstawa. Dzięki dużemu doświadczeniu zdobytemu przez wiele lat pracy w tej branży gwarantujemy skuteczność oraz wysoką jakość naszych usług. Swoją działalność rozpoczęliśmy już w 1995 roku, a przez ten czas mieliśmy okazję współpracować za różnymi klientami. Nasza firma ciągle rozwija się, a jednocześnie utrzymuje pozytywne relacje z dotychczasowymi klientami. Celem naszej firmy jest zapewnienie Państwu wygody i komfortu, dlatego też proponujemy bardzo atrakcyjne warunki współpracy. Państwo musicie jedynie wykonać kilka kroków, a my zajmujemy się resztą.

Co oferujemy?

Wśród oferowanych przez naszą ekipę usług znaleźć możecie Państwo między innymi kalibrację mierników przenośnych czy też ich wzorcowanie. Jest to aktualnie jedna z najważniejszych czynności, które mają wpływ na zachowanie bezpieczeństwa mienia i ludzi. Prawidłowo wykonana kalibracja zapewnia wydajne działanie urządzeń, a także gwarantuje otrzymywanie idealnych i rzetelnych pomiarów.

Współpracując z nami zyskujecie Państwo między innymi:

  • prawidłowo działający sprzęt
  • komfort i wygodę
  • przystępne ceny
  • wysoką jakość i pełen profesjonalizm
  • zadowolenie i gwarancję bezpieczeństwa

Dla naszych specjalistów najbardziej liczy się Państwa zadowolenie, dlatego dostosowujemy zawsze ofertę do oczekiwań każdego klienta indywidualnie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą i poznania wszystkich usług, które oferujemy. Zapraszamy.